Dela med dig av dina tankar

Kontakta Creacon

Arkitektur

Anna Abrahamsson

Byggnadsingenjör

035-160 349

anna.abrahamsson@creaconhkab.se

Christine Bastholm Rohde

Avdelningschef, Arkitekt SAR/MSA

035-160 336, 0708-384 331

christine.rohde@creaconhkab.se

Marie Albinsson

Byggnadsingenjör

035-160 327

marie.albinsson@creaconhkab.se

Monica Evald

Arkitekt SAR/MSA

035-160 348, 0708-799 605

monica.evald@creaconhkab.se

Lisa Olsson

Byggnadsingenjör

035-160 314

lisa.olsson@creaconhkab.se

Elkonstruktion

Emil Axelsson

Projektledare, Elingenjör, Konstruktör

035-160 332, 0705-093 370

emil.axelsson@creaconhkab.se

Magnus Bäkmark

Konstruktör

035-160 329

magnus.bakmark@creaconhkab.se

Dimitrios Kokkalis

Avdelningschef

035-160 306, 0702-151 461

dimitrios.kokkalis@creaconhkab.se

Robert Rastoder

Konstruktör, CE-märkning

035-160 315, 0762-094151

robert.rastoder@creaconhkab.se

Adam Karlsson

Konstruktör

035-160 308

adam.karlsson@creaconhkab.se

VVS konstruktion Halmstad

Anders Eriksson

Ingenjör

035-160 307

anders.eriksson@creaconhkab.se

Oliver Ekström

Ingenjör

035-160 319

oliver.ekstrom@creaconhkab.se

Simon Johansson

Ingenjör

035-160 312

simon.johansson@creaconhkab.se

Christian Karlsson

Avdelningschef

035-160 338, 0720-923 160

christian.karlsson@creaconhkab.se

Albin Axelsson

Ingenjör

035-160 321

albin.axelsson@creaconhkab.se

VVS konstruktion Skövde

Christer Helgesson

VD, Ingenjör

0500-444 255, 0720-506 397

christer.helgesson@creaconhkab.se

Anna Göransson

Avdelningschef

0500-444 252, 0708-570 307

anna.goransson@creaconhkab.se

Automation

Torbjörn Åkesson

Avdelningschef, Automationsingenjör

035-160 343, 0705-740 219

torbjorn.akesson@creaconhkab.se

Rikard Dahlqvist

Automationsingenjör

035-160 322, 0735-697 185

rikard.dahlqvist@creaconhkab.se

Göran Pehrsson

Konstruktör

035-160 334

goran.pehrsson@creaconhkab.se

Mick Christensen

Automationsingenjör

035-160 324

mick.christensen@creaconhkab.se

Ekonomi & admistration

Lill Nilsson

Ekonomi

Direkt: 035-16 03 03
Växel: 035-16 03 00

lill.nilsson@creaconhkab.se

Marie Larsson

Administration

Direkt: 035-16 03 33
Växel: 035-16 03 00

marie.larsson@creaconhkab.se

Vill du vara med och skapa framtidens Sverige?

Med vår mångkunnighet ger vi varandra stöd och idéer på ett naturligt och prestigelöst sätt som stimulerar till nya tankar och utveckling. Utvecklas med oss i en kreativ och tvärfacklig miljö.

Ansök idag