Dela med dig av dina tankar

Kontakta Creacon

Arkitektur

Anna Abrahamsson

Byggnadsingenjör

035-160 349

anna.abrahamsson@creacon.se

Christine Bastholm Rohde

Arkitekt SAR/MSA

035-160 336, 0708-384 331

christine.rohde@creacon.se

Marie Albinsson

Avdelningschef, Byggnadsingenjör

035-160 327, 070-338 23 07

marie.albinsson@creacon.se

Monica Evald

Arkitekt SAR/MSA

035-160 348, 0708-799 605

monica.evald@creacon.se

Lisa Olsson

Byggnadsingenjör

035-160 314

lisa.olsson@creacon.se

Norma Segura

Arkitekt SAR/MSA

035-160 331

norma.segura@creacon.se

Elkonstruktion

Ivar Andersson

Konstruktör

035-160 325, 0722- 527 523

ivar.andersson@creacon.se

Emil Axelsson

Projektledare, Elingenjör, Konstruktör

035-160 332, 0705-093 370

emil.axelsson@creacon.se

Magnus Bäkmark

Konstruktör

035-160 329

magnus.bakmark@creacon.se

Roger Johansson

Projektledare

035-160 320, 0705-209 754

roger.johansson@creacon.se

Sven Jörnlid

Projektledare

035-160 304, 0705-749 685

sven.jornlid@creacon.se

Dimitrios Kokkalis

Avdelningschef

035-160 306, 0702-151 461

dimitrios.kokkalis@creacon.se

Håkan Olsson

Konstruktör

035-160 326, 0733-391 450

hakan.olsson@creacon.se

Robert Rastoder

Konstruktör, CE-märkning

035-160 315, 0762-094151

robert.rastoder@creacon.se

VVS konstruktion Skövde

Christer Helgesson

VD, Ingenjör

0500-444 255, 0720-506 397

christer.helgesson@creacon.se

Anna Göransson

Avdelningschef

0500-444 252, 0708-570 307

anna.goransson@creacon.se

Industri- & Processventilation

Torbjörn Rylander

Avdelningschef, Ingenjör

035-160 323

torbjorn.rylander@creacon.se

Automation

Torbjörn Åkesson

Avdelningschef

035-160 343, 0705-740 219

torbjorn.akesson@creacon.se

Rikard Dahlqvist

Automationsingenjör

035-160 322, 0735-697 185

rikard.dahlqvist@creacon.se

Petter Gustavsson

Projektledare

035-160 316, 0709-66 58 95

petter.gustavsson@creacon.se

Göran Pehrsson

Konstruktör

035-160 334

goran.pehrsson@creacon.se

Mick Christensen

Automationsingenjör

035-160 324

mick.christensen@creacon.se

Per Bengtsson

Projektledare

035-160 310, 0720-927 411

per.bengtsson@creacon.se

Fredrik Strand

Ingenjör

035-160 346

fredrik.strand@creacon.se

Adam Karlsson

Konstruktör

035-160 308

adam.karlsson@creacon.se

Ekonomi & admistration

Lill Nilsson

Ekonomi

Direkt: 035-16 03 03
Växel: 035-16 03 00

lill.nilsson@creacon.se

Marie Larsson

Administration

Direkt: 035-16 03 33
Växel: 035-16 03 00

marie.larsson@creacon.se

Vill du veta mer om våra tjänster?

Creacon är ett konsultföretag med bred kompetens inom el, VVS, automation och arkitektur. Vi skapar smart byggnadsdesign för optimal funktion och hjälper kunden med helheten. 30 års erfarenhet av att projektera samhällsviktiga byggnader ger oss den rätta kompetensen.

Förfrågan